Ankaragücü Ekibinin Teknik Adamı Şampiyonluk Dileklerinde Bulundu

Mustafa Reşit Akçay

Ankaragücü ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, şampiyonluk ile ilgili canlı yayında açıklama yaptı.

Ankaragücü ekibinin başarılı Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Trabzonspor’un şampiyonluğu ile ilgili canlı yayında açıklama yaptı. Teknik adam, şampiyonluk dileklerini bordo mavili ekipten kullanarak, “Umarım Trabzonspor şampiyon olur” ifadelerini kullandı.

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Ankaragücü ekibinin başarılı Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, iki mücadelede de 4 puan elde etmişti. Gayet iyi bir başlangıç yapan Ankara ekibi, canlı yayına katılara, hem takımının son durumu ile ilgili merak edilenleri anlattı hem de şampiyonluk sürecinde kıran kırana gerçekleşen yarış ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

“Trabzonspor için bence o sene bu sene!”

Son derece çarpıcı iddialarla yayında yer alan teknik adam, bu süreç ile ilgili olarak birkaç da yorum yaptı.

Geçmişte de Trabzonspor ekibi ile çalışmış olan Akçay, bordo mavili ekibin bu sezonda Hüseyin Çimşir ile şampiyon olabileceğinin altını çizerek, buna hem taraftarın hem de Hüseyin hocanın inandığını da ekledi. Trabzonspor ekibinde Sörloth ve Sosa gibi lider oyuncuların da varlığına dikkat çeken hoca, “Trabzonspor için bence o sene bu sene!” dedi.