Ankaragücü’ne Galibiyeti Getiren Lobzhanidze Konuştu

Saba Lobzhanidze

Ankaragücü ekibinin Fenerbahçe ekibi ile olan karşılaşmasında, takıma galibiyeti getiren golcü isim Saba Lobzhanidze, hem galibiyete hem de spor dünyasına imzasını atttı.

Fenerbahçe ekibi karşısında tek gol atan ve takımı MKE Ankaragücü ekibine galibiyeti tattıran yeni transfer Saba Lobzhanidze, müsabakanın değerlendirmesini yaptı. Rakibinin kötü olmadığını, kendi ekibinin çok iyi olduğunu belirten oyucu, sonucun böyle olmasına sebep olan durumun da bu olduğunu söyledi.

MKE Ankaragücü ekibi karşısında 2-1 yenilgi alan ve Fenerbahçe ekibinde, galibiyeti getiren isim takımın yeni transfer etmiş olduğu Saba Lobzhanizde olmuştu. Attığı golle, Türkiye’nin 4 büyüklerine karşı yenilgi gururunu da yaşatan sporcu, maç ile ilgili değerlendirmede bulundu.

İlk Gol Fenerbahçe’ye Geldi

Hem hız performansı hem de atmış olduğu gol ile dikkatleri çekmeyi başaran Gürcü oyuncu, takım olarak bu mücadelede çok iyi bir performans ortaya koyduklarının da altını çizerek. “Taktik açıdan çok iyiydik. Boş alanları kovaladık, iyi kontrataklar gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Kulübüne galibiyeti getiren golü ile ilgili de yorum yapan başarılı oyuncu, “İlk golümü Fenerbahçe gibi büyük bir takıma karşı kaydetmek beni çok mutlu etti” dedi.