Belözoğlu İle İlgili Yeni İddia

Bu haftanın manşet haberlerinde Emre Belözoğlu gündemi var. İngiltere’de Emre belözoğlu ile ilgili bir iddia çıktı ve bu iddia haberi ortalığı karıştıracak gibi duruyor. Hully City, Şota Arveladze ile yollarını ayırmıştı. Hull City futbol takımı, İngiliz bir futbol kulübüdür ve Acun Medya’nın yönetimindedir. Acun Ilıcalı, Acun medya yönetimindeki Hull City takımı, İngiliz futbol kulübünü temsil etmektedir.

Hull City takımı yeni hoca adaylarına bakıyor. Bu yeni hoca adaylarının kim olacağına karar verilme aşamasındayken Emre Belözoğlu ismi de ileri sürülerek, spor dünyasında sürpriz etkisi yaratıldı. Emre Belözoğlu ile ilgili atılan bu iddiaların ne kadarlık kısmı doğru, gerçekten hoca adaylarından biri Belözoğlu mu?

Ortalığı Karıştıran İddia

Ortalığı karıştıran iddia, Emre Belözoğlu hakkında ve gidişatın durumu merak ediliyor. İngiliz takımı olduğu için bu iddialar, İngiliz basınında da büyük bir yer kapladı. Hull City teknik adam arayışlarında ve hala bir isimde netleşemedi haberleri yayınlandı. Başakşehir’de iyi bir sezonu Emre Belözoğlu geride bırakmıştı. Aday teknik adamlar arasında Belözoğlu da var.

Acun ılıcalı futbol takımındaki yetkili kişi ve takımın sahibi olduğundan Belözoğlu ile görüşmeyi planlamıştı. Teknik adam adaylığı için Belözoğlu’nu isteyen Hull City takımının sahibi Acun Ilıcalı, bakalım ilerleyen günlerde bu görüşmeyi nasıl sonuçlandıracak? Önümüzdeki günlerde bu durum netleşecek.

Adaylardan Kim Gelecek

Adaylardan kimin geleceği merak ediliyor. İngiliz basınında haberler yayınlandı. Hully City sahibi olan Acun Ilıcalı, teknik adamlık için Emre Belözoğlu ile en kısa sürede görüşecek. Emre Belözoğlu ismi spor dünyasında biraz sürpriz etkisi yaratmıştı. Adaylar arasında Emre Belözoğlu var ve başka Türk isimler de var. Bakalım adaylardan teknik adamlığa kim gelecek?

Adaylar arasında başka Türk isimlerin de olması dikkat çekti. Sergen Yalçın, İsmail Kartal, Fatih Terim, Ersun Yanal isimleri de teknik adaylık için listeye giren isimler arasında yer almaktadır. Avrupa sahnelerinde bu sezonda 15 maça çıkan Belözoğlu’nun ekibi Başakşehir, sürekli kazanarak olumlu yönde ilerleyen bir takım oldu. Belözoğlu’nun durumu, performansı gayet iyi, bakalım Emre Belözoğlu seçilecek mi?