Çaykur Rizespor Maçında Sakatlanan Takım Kaptanı Ameliyat Oldu

Sedat Ağçay

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelen MKE Ankaragücü ekibi, mücadele sırasında büyük bir sakatlık yaşadı. Oyun sırasında ciddi bir darbe alan ve elmacık kemiğinde kırık bulunan takım kaptanı Sedat Ağçay ameliyat edildi.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelen MKE Ankaragücü ekibi, mücadele sırasında ciddi bir sakatlık yaşamıştı. Oyun sırasında yüzüne aldığı sert darbe ile sakatlanan takım kaptanı Sedat Ağçay, elmacık kemiğinde kırık olması sebebiyle ameliyat edildi.

Konuya ilişkin açıklama kulübün resmi internet sitesinden geldi. Yapılan açıklamaya göre Ankara Ufuk Hastanesi’nde operasyon geçirmiş olan Ağçay’ın sağlık durumunun son derece iyi olduğunu ve bugün de taburcu edileceğini paylaştı.

Sağlık Durumunun İyi Olduğu Paylaşıldı

Dün gerçekleşen müsabaka sırasında Çaykur Rizespor ekibinin oyuncusu Diomande’den yüzüne almış olduğu sert darbenin ardından ciddi bir sakatlık geçirmişti. Elmacık kemiğinde kırık bulunan Ağçay, bu sakatlık sonrasında sahadan ambulans ile götürülmüştü. Oyuncunun, dün geçirmiş olduğu ameliyatın ardından ise sağlık durumunun normale döndüğü Ankara ekibinin internet sitesi üzerinden paylaşıldı.