Fatih Mert Çocukları Ve Futbolcuları İle Evde Kal Çağrısı Yaptı

Ankaragücü

Süper Lig ekipleri arasında yer alan MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert, koronavirüs salgını sebebiyle evde kal çağrısı yaptı. Yapılan çağrıya uyanlar arasında sarı lacivertli ekibin oyuncuları da yer aldı.

Süper Lig ekipleri arasında bulunan MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert, koronavirüs salgını sebebiyle evde kal çağrısı yaptı. Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da durma noktasına getirdi.

Lig Erteleme Kararını Da Destekleyen İsimlerden Biri Olmuştu

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de vaka sayısının artışı ve ölümlerin gerçekleşmesiyle Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesine karar verilmişti.

Bu kararı sonuna kadar destekleyen isimlerden biri de MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert olmuştu. Sarı lacivertli kulübün başkanından bir de evde kal çağrısı geldi.

Mert, çocukları Abdullah ve Yusuf ile, kulübün oyuncuları İlhan Parlak, Korcan Çelikay, Dever Orgill, Ricardo Friedrich ve Ante Kulusic ile beraber evde kal mesajı yayınlayarak koronavirüse tedbir için çağrıda bulundu.