Fenerbahçe’nin Gündeminde Olan Ivan Perisic Yeni Takımı Belli Oluyor

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlamayı başardılar.

Kadrosuna takviyeler yapmaya devam edecek olan sarı lacivertli takım ayrılacak isimler ile de görüşmelerine devam ediyor. Çalışmalarına son sürat devam eden Fenerbahçe ‘de tecrübeli teknik adam İsmail Kartal ‘ın takıma katılması ile transfer süreci de hızlanarak devam ediyor.

Yoğun bir yaz transfer süreci geçiren sarı lacivertli takım da daha önce adı yazılan 34 yasındaki Hırvat oyuncu Ivan Perisic’ in yeni takımı belli olmak üzere.

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe‘ye de yazılan 34 yasındaki tecrübeli isim Ivan Perisic’ten sürpriz transfer kararı çıktı. İngiliz ekib Tottenham’dan ayrılmaya hazırlanan Ivan Perisic‘in yeni takımı ülkesinin ekiplerinden birisi olacak.

1 yıl daha sözleşmesi olan Tottenham’dan ayrılma kararı alan Ivan Perisic, sürpriz bir transfere imza atmak üzere diye biliriz. Adı Fenerbahçe’yle de anılan Ivan Perisic’in futbola başladığı Hajduk’a dönmeye hazırlandığı ortaya çıktı.

Kariyer sonuna gelen 34 yasındaki Hırvat oyuncu Ivan Perisic bunan sonra baskının az olduğu bir yer de oynamak istediğinden dolayı ülkesine Hırvatistan dönmeye karar aldı.

IVAN PERİSİC YUVASINA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ye de yazılan 34 yasındaki tecrübeli isim Ivan Perisic transferinde sürpriz bir karara imza atmak üzere.

34 yasındaki Hırvat oyuncu Ivan Perisic 1 yıl daha İngiliz ekibi Tottenham ile sözleşmesi devam eden tecrübeli orta saha ada dan ayrılma kararı aldı.

Kariyer sonuna gelen 34 yasındaki Hırvat oyuncu Ivan Perisic bunan sonra baskının az olduğu bir yer de oynamak istediğinden dolayı yeni sezonda futbola başladığı yere yuvasına dönmeye hazırlanıyor.

İngiliz ekibi ile Ivan Perisic’i geride bıraktığımız sezon başında Inter’den bedelsiz kadrosuna katmış ve 2 yıllık sözleşme imzalayarak renklerine bağlamışlardı.

Ivan Perisic’in futbola başladığı Hajduk’a geri dönmek için artık gün sayan tecrübeli isim bundan sonra ülkesinin ekibinin de forma giymesi bekleniyor.

IVAN PERİSİC KARİYERİ NASIL?

34 yasındaki Hırvat oyuncu Ivan Perisic geride bıraktığımız sezon başında Inter’den bedelsiz olarak Tottenham ekibine katılmıştı.

Geçtiğimiz 2022 / 23 sezonunda İngiliz ekibiyle toplam 44 maça çıkan 34 yaşındaki futbolcu 1 gol, 9 asistlik katkı sağlayarak sezonu geride bırakmıştı.

Kariyerinde önemli takımlar da forma giyen tecrübeli isim FC Sochaux, KSV Roeselare, Club Brugge, Dortmund, Wolfsburg, Inter ve Bayern formalarını giydi.

Kariyerinde önemli kupalara sahip olan tecrübeli isim 2019 / 20 de Alman ekibi Bayern ile şampiyonlar ligini kazanırken, B. Dortmund’ un son şampiyonluğunda Bundesliga ‘ da 2011 / 12 de takımın önemli isimlerinden birisi olmuştu.