Galatasaray Mauro Icardi İçin Psg İle Masaya Oturdu

Süper Lig’de 2022 – 23 sezonunu şampiyonlukla tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılı takım Galatasaray’da transfer çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.

Süper lig’ de ki 23. Şampiyonlukta hiç kuskusuz sarı kırmızılı takımın en önemli isimlerinden birisi olan 30 yasındaki Arjantinli star Mauro Icardi transferinde yoğun bir şekil de çalışmalarına devam ediyorlar.

Sezon başında 1 yıllığına kiralık olarak sarı kırmızılı takıma katılan Mauro Icardi sarı kırmızılı takım da sezonu 26 resmi karşılaşmada 23 gol 8 asist ile tamamlayarak kısa süre de taraftarında sevdiği isimlerden birisi oldu.

Sarı kırmızılı takımın yoğun bir titizlik ile yürüttüğü Mauro Icardi transferinde oyuncunun kulübü Paris SG ile pazarlıklara devam eden Galatasaray Arjantinli yıldızın da yıllık ücret ve kontratı üzerinde çalışıyorlar.

30 yasındaki Arjantinli star Mauro Icardi ile anlaşmaya varan sarı kırmızılı takım Galatasaray Fransız kulübü ile anlaşmaya çok yakın diye biliriz.

Galatasaray Mauro Icardi için PSG’ye bonservis bedeli olarak 10 Milyon Euro gibi bir bedeli teklif ederek Fransız ekibinin cevabını beklemeye geçtiler.

İki kulüp arasında görüşmeler son hızı ile devam ederken 30 yasındaki Arjantinli star Mauro Icardi sarı kırmızılı takıma artık yüzde ellinin üzerinde yakın diye biliriz.

BİR YANDAN PSG BİR YANDAN WANDA NARA İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

30 yasındaki Arjantinli star Mauro Icardi ile anlaşmaya çok yakın olan sarı kırmızılı takım yıllık 7,5 Milyon Euro gibi bir yıllık ücret edemeye hazırlar.

Yıllık sarı kırmızılı takımından bonuslar ile beraber en az 10 Milyon Euro civarında bir yıllık ücret talep eden Wanda Nara Galatasaray ‘ı sıkıştırmaya devam ediyor.

Arjantinli oyuncu için en az 10 Milyon Euro civarında bir yıllık ücret talep eden Wanda Nara ayrıca birçok bonuslar ile beraber sarı kırmızılı takımı sıkıştırmaya devam ediyor.

İlk 11 başladığı karşılaşmalar da, Galatasaray’ın Süper Lig şampiyonluğunda, Avrupa Ligi şampiyonluğunda, Avrupa da kazanılan her maçta, ekstra primler ile sarı kırmızılı takımı sıkıştırmaya devam ediyor.

Fransız kulübü ile de görüşmeler de sona gelmeye çok yakın olan sarı kırmızılı takım PSG’ de gelecek sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncusunu takım da yıllık ücretinden dolayı da tutmaya sıcak bakmıyorlar.

Sarı kırmızılı takımın yapmış olduğu 10 Milyon Euro gibi bir bedeli teklifi kabul etmesi beklenen Fransız ekibi kısa sürede bu transfer de kararın vermesi bekleniyor.

SUUDİ ARABİSTAN TEKLİFİ SÜRECİ UZATIYOR

Sarı kırmızılı takımın yıldızı olan 30 yasındaki Arjantinli star Mauro Icardi için Suudi Arabistan ekipleri ciddi olarak ilgilenmeye devam ediyorlar.

Yıllık ücret olarak inanılmaz teklifler yapan Suudi ekipleri bu transferin gecikmesinde en önemli etken oldu.