Galatasaray’dan Sürpriz Hamle

Son dakika Cimbom haberlerinde takımın atacağı sürpriz hamle yer alıyor. Süper Lig içerisinde yılın sürprizine Cimbom, imzasını atacak. Süper Lig’de Kerem Aktürkoğlu gidiyor ve yerine başka bir oyuncu gelecek. Sarı Kırmızılılar şampiyonluk iddiası ile yeni sezona çok iddialı bir şekilde başladılar. Galatasaray lig ilk 5 haftada 10 puan toplamayı başardı.

Sarı Kırmızılılar bu sezonda, yaz transfer döneminde yıldız oyuncuları takımına kattı, birçok oyuncuda değişim yaptı ve kendini yeniledi. Birçok sıkıntı çeken Cimbom, ilk 5 haftada 4 gol atabildi ve bu süreci biraz sancılı geçirdi. Sürpriz bir transfer Cimbom’a geliyor. Bakalım bu oyuncu kim olacak, sürpriz isim merakla bekleniyor.

Süper Lig’de Oyuncu Değişimi

Galatasaray Süper Lig’de oyuncu değişimi yapacak, sürpriz bir ismi transfer edecek. Sarı Kırmızılı ekip birçok oyuncuyu transfer etti ve kadrosuna kattı. Lig ilk 5 hafta bittiğinde Cimbom sadece 4 gol atabilmişti. Hücum oyuncuları için Sarı Kırmızılılar, yeni takviyeler yapmayı düşünüyorlar. Galatasaray’da bazı yenilikler olacağa benziyor.

Sarı Kırmızılılar takımında en çok eleştirilen ismin Kerem Aktürkoğlu olduğunu görüyoruz. Kerem Aktürkoğlu oyuncusunun yerine başka biri, sürpriz bir isim transfer olarak gelebilir iddiaları gündemde dolaşıyor. Futbolda geçtiğimiz sezon içerisinde Sarı Kırmızılılar performansları ile bir hayal kırıklığı yaşatmışlardı ve futbol dünyasını üzmüşlerdi. Cimbom bu sezonda eski sezonun olumsuz noktalarını, bıraktıkları kötü izlenimi silmek, unutturmak amacıyla canla başla çalışıyor.

Galatasaray Son Dakika Oyuncu Haberleri

Galatasaray son dakika transfer yapacağı oyuncularla ilgileniyor. Sarı Kırmızılılar yeni sezona farklı bir yapılanma, takımda değişiklikler ile giriyorlar. Okan Buruk yönetimi doğrultusunda çalışan Aslan’ın bu sezonda şampiyonluğu hedeflediğini görüyoruz. Takıma hangi transferlerin geleceği, sürpriz isimlerin kim olacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Sarı Kırmızılılar yaz transfer döneminde bazı değişikliklere gittiler. Birden çok başarılı, yıldızı parlayan oyuncunun transferi, Cimbom içerisinde gerçekleşti. Sarı Kırmızılılar lige 10 puan ile başlamış oldular. Haris Seferovic, Sergio Oliveria, Dries Mertens, Lucas Torreira isimlerinin transfer durumları konuşuldu. Bu isimlerin transferi ile birlikte Cimbom’da daha başka transferlerin de olması bekleniyor.