İSMAİL KARTAL KADRODA DÜŞÜNÜLMEYEN İSİMLERİ BELİRLİYOR

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlamayı başardılar. Golcü oyuncu transferinde güçlenmeye devam eden sarı lacivertli takım da Milli oyuncu bonservisi Eyüpspor’da bulunan Umut Nayir ile de anlaşma sağlayarak bir isme daha imza attırmayı başardılar.

Kadrosuna takviyeler yapmaya devam edecek olan sarı lacivertli takım ayrılacak isimler ile de görüşmelerine devam ediyor. Çalışmalarına son sürat devam eden Fenerbahçe ‘de tecrübeli teknik adam İsmail Kartal ‘ın takıma katılması ile transfer süreci de hızlanarak devam ediyor.

Sarı lacivertli takım transfer de gündem haline gelirken kadrosunu güçlendirme çalışmalarını yanında ayrılacak isimler için de çalışmalarına devam ediyorlar.

Yeni sezon öncesinde sarı lacivertli takım da birçok oyuncu transferi gerçekleşirken kadrosunda ki yabancı isimlerin sayısı da çoğalmaya başladı. Fenerbahçe’de yabancı oyuncu sayısı 16’ya ulaştı. Kadrosunda en fazla 14 yabancı bulunması gereken sarı lacivertliler, 2 futbolcuyla yollarını ayırmak zorunda olacak.

Edin Dzeko ve Ryan Kent’in ardından Alexander Djiku’yu renklerine bağlayan Fenerbahçe’de yabancı futbolcu sayısı 16’ya yükselirken, haftalardır konuşulan yabancı kaleci transferi de gerçekleşirse bu rakam 17’ye yükselmesi bekleniyor.

Süper Lig’de en fazla 14 yabancıya izin verildiği için sarı lacivertliler en az şuan ki kadrosundan 3 isim ile yeni sezon öncesinde yolları ayırmak zorundalar.

AYRILACAK İSİMLERDE GÖZLER TEKNİK ADAM İSMAİL KARTAL’DA OLACAK

Fenerbahçe ‘de tecrübeli teknik adam İsmail Kartal yeni sezon öncesinde takımı ile beraber yoğun bir mesai harcamaya devam ediyor.

Tecrübeli teknik adam büyük bir sorumluluğun altına girerek yeni sezonda takımını şampiyon yapa bilmek için çalışmalarına devam ediyorlar.

Edin Dzeko ve Ryan Kent’in ardından Alexander Djiku’yu renklerine bağlayan Fenerbahçe’de yabancı futbolcu sayısı yabancı kaleci transferi de gerçekleşirse bu rakam 17’ye yükselecek.

Süper Lig’de en fazla 14 yabancıya izin verildiği için sarı lacivertli takım da en az kadrosunda 3 yabancı isim ile yollarını ayırmak zorunda.

SAMATTA – ROSSİ – ARAO İLK GÜNDEME GELEN İSİMLER

Mevcut yabancılar içinde ayrılmasına kesin gözüyle bakılan tek isim olan Mbawana Samatta’ya transfer görüşmesi için izin verilirken, bu oyuncunun yine Belçika ligine kiralık gitmesi bekleniyor.

Suudi Arabistan’da Al Hilal’in başına geçen eski teknik direktör Jorge Jesus’un istediği Diego Rossi ve Willian Arao da ayrılmaya aday isimler arasında yer alıyor.

Bu üç isim yanı sıra sarı lacivertli takım da bu sezonki performansları ile tartışma konusu olan Gustavo Henrique ve Joshua King’in takımda kalıp kalmayacakları ise teknik direktör İsmail Kartal’ın kamp sonrasında vereceği raporla netleşecek.

Gustavo Henrique ve Joshua King için de sarı lacivertli takıma transfer teklifleri gelmesi halinde elinden çıkarmaya sıcak bakıyorlar.