Liseli Öğrencilerden MKE Ankaragücü Ekibine Güzel Ziyaret

Ankaragücü

Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencilerinden, MKE Ankaragücü ekibine sürpriz ziyaret gerçekleşti. Mamak ilçesinde yer alan lisenin öğrencileri, Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ve futbolcular ile görüşerek, başarı dileklerinde bulundular.

Mamak ilçesinde yer alan Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencileri, MKE Ankaragücü ekibine ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Fatih Mert ve futbolcular ile görüşen öğrenciler, güne keyif kattı.

“Ankaragücü sevgisini genç nesillere aşılamamız gerekiyor”

Konuya ilişkin konuşan Fatih Mert ise bu ziyaret ile çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Ankaragücü sevgisini genç nesillere aşılamamız gerekiyor. Böyle Ankaragücü’nü gönülden seven gençlerimizle birlikte inşallah daha güzel noktalara geleceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı. Taraftarın desteklerini esirgemediği sürece Ankaragücü ekibinin daha iyi yerlere geleceğini de ayrıca belirtti.

Gerçekleşen antrenmanı kulüp başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte izleyen lise öğrencileri, idman sonrasında da teknik heyete çiçek takdim edip, başkent ekibine tezahüratta bulundular. Gün sonunda hem öğrencilerin hem de kulübün neşesi ise gözlerden kaçmadı.