MKE Ankaragücü Basın Sözcüsü İsmail Atasoy’dan Maç Öncesi Değerlendirme

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesi için MKE Ankaragücü ve Gaziantep Futbol Kulübü ekipleri kozlarını paylaşacak. 21 Mart Cumartesi günü deplasman mücadelesi verecek olan başkent ekibinin Basın Sözcüsü İsmail Atasoy da duruma ilişkin açıklama yaptı.

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesinde MKE Ankaragücü ve Gaziantep FK ekipleri karşı karşıya gelecek. Deplasman mücadelesine hazırlanan sarı lacivertli ekip, müsabakadan galip ayrılmak için hazırlıklarına son derece tempolu bir şekilde devam etmeyi sürdürüyor. Duruma ilişkin açıklama yapan Kulüp Basın Sözcüsü İsmail Atasoy, Çaykur Rizespor ile olan galibiyetle yakalanmış olan çıkışı, bu mücadelede de sürdürmek istediklerini belirtti.

Deplasman mücadelesinden 3 puan alarak dönmek istediklerini vurgulayan Basın sözcüsü, yapmış olduğu açıklamada 18 Mart Çanakkale Zaferi’ne de değinerek, tüm şehitlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla andığını ekledi.

İki Eksik Var Hiç Cezalı Yok

Rize maçında gerçekleşen çıkışın, bu müsabakada da sürdürülmek istenildiğini belirten Atasoy, önemli eksiklerin de yalnızca maçta sakatlık geçirmiş olan kaptan Sedat Ağçay ve Tiago Pinto’dan meydana geldiğini söyledi. Cezalı oyuncularının da bulunmadığını belirten İsmail Atasoy, takımın hazırlıklarına da tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi.