MKE Ankaragücü Çaykur Rizespor Müsabakasına Hazırlanıyor

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında MKE Ankaragücü ekibi Cuma günü Çaykur Rizespor ekibi ile karşı karşıya gelmek için hazırlanıyor. Kendi evinde Karadeniz ekibini ağırlayacak sarı lacivertli ekip planlı bir hazırlık sürecine de devam ediyor.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Cuma günü Çaykur Rizespor ekibini kendi evinde konuk edecek olan MKE Ankaragücü ekibi, müsabakanın hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam etmeyi sürdürüyor. Tecrübeli Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay gözetiminde yapılmakta olan idman, Beştepe Tesisleri’nde gerçekleşti.

Beştepe Tesisleri’nde yapılan idmana sarı lacivertli oyuncular, ısınma hareketleri ile başladı. İdmanın geri kalan sürecinde ise Ankara ekibinin oyuncuları, teknik adam Mustafa Reşit Akçay yönetiminde pas ve şut çalışmaları ile devam ettirildi.

Çift Kale Maç İle İdman Tamamlandı

Çaykur Rizespor müsabakasının günlük hazırlıkları, çift kale maç yapılarak tamamlandı. Rize maçından galibiyet alarak ayrılmak isteyen, düşme potasının çevresinden bir an önce kendini kurtarmak isteyen başkent ekibi, bugün yapılan antrenmanla da müsabakanın hazırlıklarına planlı bir şekilde devam etti.