MKE Ankaragücü Ekibi Çaykur Rizespor Müsabakasının Hazırlıklarına Başladı

Antrenman

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek olan MKE Ankaragücü ekibi, müsabaka hazırlıklarına başladı. Sarı lacivertli ekip, Beşiktaş maçının ardından bu kez galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için Çaykur Rizespor ile kozlarını paylaşacak olacak MKE Ankaragücü ekibi, maç hazırlıklarına yoğun bir program ile başladı. 13 Mart Cuma günü oynanacak müsabakadan galibiyetle ayrılmak isteyen sarı lacivertli ekip, art arda yaşanan olumsuz sonuçları da bu kez olsun bu müsabaka ile unutmak niyetinde.

Oyunun hazırlıklarına ise Beştepe Tesisleri’nde, tecrübeli Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay yönetiminde gerçekleşti. Dinamik ısınma hareketleri ile başlayan idman, yoğun olarak ise taktik çalışmalarına önem verdi.

Beştepe Tesisleri’nde idmanın ana kısmında taktiksel dayanıklılık üzerine çalışan sarı lacivertli ekip, dar alanda top kapma ve pas çalışması da yaparak idmana devam etti. Müsabaka hazırlıkları ise soğuma hareketleri ile sona erdi.

Tiago Pinto Sağlık Ekibi Kontrolünde Çalıştı

Antrenmanın hazırlıklarında ise MKE Ankaragücü ekibinde Tiago Pinto ise hafif bir sakatlık geçirmesi sebebiyle sağlık ekibi kontrolünde gerçekleşti. Antrenmanı izleyenler arasında ise Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Sarı lacivertli ekip, müsabaka hazırlıklarına bugün ki idmanla devam edecek.