MKE Ankaragücü Ekibi Fenerbahçe Maçına Hazır

ANKARAGÜCÜ

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 22’inci haftada Fenerbahçe ekibi ile karşı karşıya gelecek olan MKE Ankaragücü, ev sahipliği yapacağı müsabakanın hazırlıklarını dün itibariyle tamamladı.

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nda 22’inci hafta heyecanı Fenerbahçe ve MKE Ankaragücü ekipleri arasında yaşanacak. Mücadeleye ev sahipliği yapacak olan ekip ise Ankara olacak. Eryaman Stadyumu’nda sarı lacivertli ekibi misafir edecek ekip, hazırlıklarını da dün itibariyle Beştepe Tesisleri’ndeki antrenmanı ile tamamladı.

Ekibin başında Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve teknik ekip yer aldı. Dinamik ısınma ile başlayan müsabaka hazırlıklarına, 5’e 2 gruplar şeklinde devam edildi. Top kapma ve pas çalışmasının da yapıldığı idmanda, duran top etkinliği de yapıldı. Sarı lacivertli ekip için olan hazırlıklara, soğuma hareketleri ile son verildi.

Cezalı Yok Korcan Çelikay Sakat

Teknik adam Mustafa Reşit Akçay eşliğinde yapılan antrenmana sakatlığının sürmesi sebebiyle Korcan Çelikay katılamadı. Kritik maç öncesi Ankara ekibinde herhangi bir cezalı sporcu ise yok.

Bu akşam saat 20:00’de Eryaman Stadyumu’nda sarı lacivertli ekibi konuk edecek olan MKE Ankaragücü ekibi ise dün yapılan antrenmanın ardından da kendi tesislerinde kampa girdi.