MKE Ankaragücü Fenerbahçe Maçına Sıkı Hazırlanıyor

Ankaragücü

MKE Ankaragücü ekibi, BtcTurk Yeni Malatyaspor mücadelesinde, 14 maçın ardından bir galibiyet almış ve deplasmanda rakibini mağlup etmeyi başarmıştı. Ekibin yarın karşı karşıya geleceği ekip ise dört büyüklerden biri olan Fenerbahçe olacak. Sarı lacivertli ekiple olacak mücadele ile ilgili Ankaragücü ekibinin savunma mevki oyuncusu Pinto’dan açıklama geldi.

Süper Lig’in 22’inci haftasında Fenerbahçe ekibi ile karşı karşıya gelecek olan MKE Ankaragücü ekibi, 14 müsabakanın ardından deplasman mücadelesinde BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibini yenilgiye uğratmıştı. Müsabakanın ardından dört büyüklerden biri olan Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek ekip ise, sıkı bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor.

Yarın oynanacak müsabaka ile ilgili Ankara ekibinin savunma oyuncusu Pinto da açıklama yaptı. Sarı lacivertli ekibe karşı daha motive bir oyun oynayacaklarını belirten Pinto, bu mücadeleden de galip gelmek zorunluluğu olduklarının da altını çizdi.

“Bundan sonrası bizim için daha iyi olacaktır”

Takımda yaşanan Teknik Direktörlük değişimi ve yeni transferlerin de ekibe katılmış olmasıyla daha güçlü bir hale gelen Ankaragücü ekibinin savunma mevki sporcusu olan Pinto, açıklama yaparak, “Yeni gelen arkadaşlar kalitemizi artıracak, bize daha çok güven verecektir” ifadelerini kullandı. Yeni Malatyaspor maçındaki galibiyetle de güvenlerinin zaten arttığının altını çizen başarılı futbolcu, “Bundan sonrası bizim için daha iyi olacaktır” dedi.