MKE Ankaragücü Gaziantep FK Maçına Hazırlık Yapıyor

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de art arda 3 kez yenilgi alan MKE Ankaragücü ekibi, düşme potasından çıkabilmek için hazırlıklarına devam ediyor. Sırada Gaziantep Futbol Kulübü ile olacak oyuna hazırlanan sarı lacivertli ekip, çalışmalarına tempolu bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor.

Süper Lig’de üst üste 3 oyundan mağlubiyet alan MKE Ankaragücü ekibi, bu kez Gaziantep FK ile karşı karşıya gelecek. Galibiyete son derece ihtiyacı bulunan ve ligin en kritik zamanlarının olduğu süreçten geçen sarı lacivertli kulüp, oyunun hazırlıklarına ise tempolu bir şekilde devam ediyor.

3 kez yenilgi almanın sonrasında Çaykur Rizespor ekibi mücadelesinde galibiyet alarak düşme potası sürecinde nefes alabilen başkent ekibi, galibiyetlerini almayı ise sürdürmek istiyor.

Pinto Ve Sedat Ağçay Antrenmana Katılamadı

Ligin en kritik zamanlarında düşme potasından bir türlü kurtulamayan Ankara ekibi, Karadeniz ekibi ile olan mücadelesinde yaşamış olduğu galibiyetin sonrasında, biraz da olsa moral bulmayı başardı. Şimdi ise Gaziantep FK ekibi ile kozlarını paylaşacak olan sarı lacivertli ekip, bu mücadeleden galip ayrılmak ve potadan biraz daha uzaklaşarak kendini düşme tehlikesinden kurtarmak istiyor.

Gerçekleşen maç hazırlıklarında Pinto ve Sedat Ağçay ise katılmadı. Antrenmanda yer alan sporcuların moralinin yüksek olması ise sarı lacivertli yönetimi sevindiren bir durum oldu.