MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklama Yaptı

Fatih Mert

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, takımı ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Bundan sonra her maça final gözüyle baktıklarını söyleyen başkan, galip gelmekten başka bir çarenin olmadığına da dikkat çekti.

Art arda olumsuz bir süreç yaşayan MKE Ankaragücü takımının son durumu ile ilgili Kulüp başkanı Fatih Mert’den önemli açıklamalar geldi. Bundan sonraki tüm maçların final değerinde olduğunu ve sarı lacivertli ekibin de bu şekilde bakmış olduğunu ifade eden Mert, galibiyetlere mecbur olduklarını söyledi.

Beşiktaş’ı Yenme Zorunluluğu Söz Konusu

Konuya ilişkin açıklama yapan başkan, “Bütün maçlara 3 puan parolasıyla gidiyoruz” diyerek, takımının zor bir süreçten geçtiğini ve mağlubiyet yaşamak istemediklerine dikkat çekerken, Beşiktaş ile olacak maç ile ilgili de ön değerlendirmede bulundu. “Beşiktaş’ın bulunduğu puan sıralaması çok aldatmamalı, sonuçta Beşiktaş takımı, kaliteli futbolcuları var. Beşiktaş, Sergen Yalçın hocanın gelmesiyle de bir hava yakaladı. Bizim için farketmiyor, biz Beşiktaş’ı da orada yenmek zorundayız ya da en azından 1 puan almak zorundayız” diyerek galibiyete ne kadar önem vermiş olduklarını ve mecbur olduklarını da böylece belirtmiş oldu.