MKE Ankaragücü Kulübü Olağanüstü Toplantı Kararlarını Hatırlattı

MKE Ankaragücü

MKE Ankaragücü Kulübü, 12 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilmiş olan olağanüstü genel kurul toplantısında alınan bazı kararları tekrar hatırlatma gereği duydu. Sarı lacivertli kulübe üye giriş ücretinin 2 bin, aidat ücretinin de bin 200 Türk Lirası olduğu belirtildi.

Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü 12 Şubat 2020 tarihinde olağanüstü bir toplantı gerçekleştirme kararı almıştı. Bu toplantıda alınan bazı kararlar arasında ise üye girişinin yanı sıra yıllık aidat ücretine ilişkin karar da söz konusu olmuştu.

Sarı lacivertli kulüp, alınan kararları tekrar hatırlatarak, giriş ücretinin 2 bin ve yıllık aidat ücretinin ise bin 200 Türk Lirası olduğunu ekledi.

15 Mayıs’a Kadar Belgeler Teslim Edilmeli

Yapılan açıklamada tüzüğün 8’inci maddesinde yer alan her yıl yüzde 5 üyenin kaydı yapıldığına ilişkin ibarenin kaldırıldığı belirtildi. Onun yerine ise her sene kulüpteki üye sayısı kadar yeni üye alınabileceği ifade edildi.

Yönetim kurulunda da üye olma koşulları ile alınan karar gereğinde, üyelik giriş ücretinin 2 bin ve aidat ücretinin de bin 200 Türk Lirası olduğu söylendi.

Öte yandan üyelik koşullarının yerine getirilebilmesi için, gereken belgelerin de eksiksiz olmasına dikkat çekildi. Ödemeye ilişkin belgelerin ise iki yönetim kurulu üyesinin referansının alınmasından sonra, 15 Mayıs 2020 tarihine kadar Tandoğan Tesisleri’ne teslimi hatırlatıldı.