MKE Ankaragücü Kulübü’nden Fenerbahçe’ye Destek Mesajı

Ankaragücü

Küresel salgın haline gelen yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de her geçen gün etkilemeye devam ediyor. Salgından etkilenenler arasında ise spor kulüplerinin önemli isimleri yer alıyor. Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın ardından, takımın Teknik Direktörü Fatih Terim de 2 gün önce koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü de dün yapılan testlerin ardından 1 oyuncusunda ve 1 sağlık ekibi çalışanında koronavirüse yönelik bulgu saptanmış olduğunu, sarı lacivertli kulübün resmi internet sayfası üzerinden paylaştı.

Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü de, sürece yönelik desteklerine devam ederken, Fenerbahçe Kulübü için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Bir futbolcusu ve bir de sağlık ekibi çalışanında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulgusuna rastlanması sebebiyle Fenerbahçe Kulübü’ne geçmiş olsun dileklerini ileten MKE Ankaragücü, bu davranışı ile sporun dostluk ve beraberlik olduğunun da kanıtını sunmuş oldu.

Geçmiş Olsun Fenerbahçe

Spor kulüpleri arasında benzersiz bir desteğin varlığını gösteren salgın sürecinde, MKE Ankaragücü Kulübü de, Fenerbahçe Spor Kulübü için resmi sosyal medya hesabı olan Twitter’dan geçmiş olsun paylaşımında bulundu.

Başkent ekibi yapmış olduğu paylaşımda, Fenerbahçe için geçmiş olsun dileğinde bulunarak, bir an önce futbolcunun ve sağlık çalışanının iyi haberlerini beklemekte olduklarını da ifade etti.