MKE Ankaragücü Olağanüstü Genel Kurul Bugün Toplandı

Ankaragücü

MKE Ankaragücü 5 Şubat tarihinde yapılması planlanan ve ertelenmiş olan programla ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre ertelenmiş olan olağanüstü genel kurulu, 12 Şubat tarihinde yapılacak.

MKE Ankaragücü Kulübü, ertelenmiş olan olağanüstü genel kurul tarihi ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı. Kurulun toplanma günü 12 Şubat Çarşamba olarak değişti.

Bu Kez Çoğunluğa Bakılmadı

Başkent Ankara’da yer alan Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan olağanüstü genel kurulun ertelenmesi kararı alınmıştı. Edinilen bilgilere göre ertelenme sebebi, yeterli çoğunluğun elde edilememiş olması idi. Bu sebeple de 5 Şubat günü gerçekleştirilmesi planlanan olağanüstü kurul, bugün saat 14:00’de toplanma kararı aldı. Gerçekleşen toplantının amacı ise dernek tüzüğü ile ilgili ihtiyaç duyulan değişikliklerin görüşülmesi şeklinde belirtilmişti. Bugün düzenlenen toplantıda, bu eksikliklerin giderilmesi ve onarımının yapılması da amaç edinilenler arasında yer aldı.

Çoğunluğa bakılmadan alınan bu kararda, genel kurul ile ilgili dernek tüzüğü maddeleri üzerinde, ihtiyaç duyulan değişiklikler görüşülmüş ve tüzük tadilatı yapılmış olacak.