MKE Ankaragücü Zafer Bayramı’nı Unutmadığını Paylaşımı İle Gösterdi

Ankaragücü

Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü ekibi, resmi internet sitesinde yapmış olduğu paylaşımla 18 Mart’ı unutmadıklarını gösterdi.

Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasına da olumsuz anlamda yansıdı. Bu süreçte Türkiye’de de ilk vakaların görülmesinin ardından, tüm spor organizasyonlarının seyircisiz oynanmasına karar verilmişti.

Dün alınan yeni bir tedbir kararı ise Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Türkiye’deki tüm spor organizasyonlarının süresiz bir şekilde ertelenmesine karar verildiği bildirildi. Bu süreçte herkes için gündem konusu haline gelen yeni tip koronavirüs ise, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni istenildiği gibi yaşanmamaya itti.

Resmi İnternet Sitesi Aracılığıyla Paylaştı

Süper Lig ekiplerinden biri olan MKE Ankaragücü ise, bu süreçte 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni unutmadığını göstererek resmi internet sitesinden bir paylaşımda bulundu.

Sarı lacivertli kulübün yapmış olduğu paylaşımda, tüm cihana Çanakkale’nin geçilmeyeceğini dedirten büyük zaferin 105’inci yılı büyük bir onur ve gururla kutlu olsun dileklerine yer verildi. Ayrıca başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Çanakkale şehrini geçilmez kılan tüm aziz şehitlerin de rahmet ve minnet ile anıldığı eklendi.