MKE Ankaragücü’nün Eski Yöneticisi Otobüs Jesti İle Gönülleri Fethetti

MKE Ankaragücü

MKE Ankaragücü Kulübü’nde eski dönemde yöneticilik yapan değerli isimlerden olan Abdullah Karaata, eski kulüp otobüsünü hediye etti.

MKE Ankaragücü Kulübü geçmişinde, eski dönemlerde yöneticilik görevi ile bilinen Abdullah Karaata, sarı lacivertli kulübün geçmişte ekonomik sebepler ile haciz altına alınan otobüsünü, satın alarak kulübe teslim ederek büyük bir jest yaptı.

06 AG 1910 plakalı otobüs, haciz edilmiş ve bu durum gerek kulüp yönetiminde gerekse de taraftarlarda büyük bir üzüntüye sebebiyet vermişti.

Fatih Mert De Teşekkür Dileklerinde Bulundu

Sarı lacivertli kulübün eski yöneticileri arasından yer alan değerli isim Abdullah Karaata da, 06 AG 1910 plakalı otobüsü satın aldı ve kulübe hediye etti. Söz konusu örnek davranışı ile gönülleri ısıtan ve yüzleri güldüren eski yöneticiye, Kulübün Başkanı Fatih Mert’ten de yanıt geldi.

Göstermiş olduğu örnek davranış ile Ankaragücü taraftarını, başkent ekibinin yönetimini son derece mutlu olduğunu belirten Mert, hem camia adına hem de kulüp adına eski yönetici Karaata’ya teşekkür dileklerinde bulundu.