Mustafa Dalcı Güçlü Takım Oluşturma Peşinde

Mustafa Dalcı güçlü takım oluşturma peşinde ve bunun için değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Süper Lig yeni takımlarından biri olan MKE Ankaragücü takımı ile ilgili bazı yeni değişiklikler, değişimler, atılımlar söz konusu oldu. Mustafa Dalcı takıma yakışan, uyan, takıma değişiklik ve yenilik katacak bir arayışın içine girdi. Mustafa Dalcı, eski futbolculardandır.

Türk teknik direktör olarak şimdi MKE Ankaragücü’nde görev yapmakta olan Mustafa Dalcı’nın takım ile ilgili birçok yenilikçi fikri var. 1. Lig takımlarından olan MKE Ankaragücü takımını çalıştıran Teknik Direktör Mustafa Dalcı, 1 Temmuz 1973 doğumludur. 49 yaşındaki Mustafa Dalcı takımı ile ilgili yenilikçi, değişimci arayışların içerisine girmiştir.

Ankaragücü İçin Yeni Hazırlıklar

Mustafa Dalcı, gelişirken aynı zamanda değişmeye, gireceğimiz yarışlar içerisinde güçlü bir takım oluşturmaya ihtiyacımızın olduğunu sözleriyle vurgulamıştır. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde kamp yapan ve yeni sezona hazırlanan Ankaragücü takımı, çalışmalarını sürdürüyor. Ankaragücü takımı, akşam idmanlarına devam ediyor. Kondisyon çalışmaları son gaz devam etmektedir ve takım ile ilgili Dalcı, medyaya her zaman bilgi vermektedir.

Mustafa Dalcı, Sarı Lacivertli takımı ile ilgili gazetecilere açıklamalar yapmakta ve son gelişmeleri aktarmaktadır. Erciyes’te ikinci kısım kamp programlarını planlayan Dalcı, yeni takım için gelişmeler peşinde. Güçlü bir takım oluşturmak için çalışmalarına devam eden Mustafa Dalcı, takımda üst düzeyde bir arkadaşlık ve takım gücü oluşturmaya çalışıyor.

Mustafa Dalcı’nın Yeni Planları

Mustafa Dalcı, yeni planları ve takım değişiklikleri ile gündeme geldi. Orta saha ve stoper transferi düşünen Mustafa Dalcı’nın Avrupa planları da gündemde. Kamp merkezini beğenen Mustafa Dalcı, takımını en üst seviyeye çıkartmaya çalışıyor ve sağlam temellerle ilerlemeye çalışıyor.

Tecrübeli çalıştırıcı olan Mustafa Dalcı, Ankaragücü için planlarını gerçekleştirmeye başladı bile. Ankaragücü için takıma yakışacak bir mücadele vereceklerini ve bu uğurda son hız çalışacaklarını belirten teknik çalıştırıcı Dalcı, yukarıyı hedefleyen bir takım olacaklarını her fırsatta vurgulamaya devam ediyor. Avrupa’nın da Ankaragücü takımı için oldukça önemli olduğunun altını çizen Dalcı, Türkiye Kupası için de çok çalışacaklarını ayrıca belirtiyor.