Ankaragücü Maçı Sonrası Fatih Terim Açıklama Yaptı

Ankaragücü

Süper Lig’in 32’inci haftasında Galatasaray ile MKE Ankaragücü ekipleri arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Oyunun kazananı 1-0 skorla sarı lacivertliler oldu. Maç sonrası ise cimbomun teknik adamı Fatih Terim sert eleştirilerde bulundu.

Süper Lig’de 32’inci hafta mücadelesi için Galatasaray ve MKE Ankaragücü ekipleri karşı karşıya geldi. 1-0 skorla sona eren oyunun kazananı başkent temsilcisi oldu.

Eryaman Stadı’nda oynanan mücadele sonrasında Galatasaray ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim ise açıklama yaptı.

Mağlubiyetin ardından basın toplantısında açıklama yapan asrı kırmızılıların teknik adamı, hayatın ise insana her şeyi gösterdiğini vurguladı. İstatistiklere bakıldığında ise hem Galatasaray hem de kendi adına durumun yerlerde olduğuna dikkat çekti.

Hakem Konusuna Girmek Bile istemiyorum

Kendi takımlarının kaybedeceğini fakat vazgeçmeyeceğini ifade eden teknik adam, fakat şu durumda vazgeçtiklerini söyledi. Bu ara gol kaçırabildiklerini, hakem konusuna ise zaten girmediğini ekledi. Ve girmek bile istemediğinin de altını çizdi.

Ligde 8 haftadır kazanamayan Galatasaray ekibi, kötü bir formla ile büyük bir şaşkınlık yaratmaya devam etti. Yabancı sözleşmesi konusuna da değinen Fatih Terim, bu saatten sonra da herhangi bir şey söyleyip sızlamanın da bir anlamı olmadığını ekledi. Kurala uymaya devam edeceklerinin de bilgisini verdi. Ve kendileri için bir sakınca olmadığına da ekleme yaptı.

Güncel Yazılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir