Eylem Açıkalın Babasının Hayalini Gerçekleştirdi

Eylem Açıkalın

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü’nün taraftarı Eylem Açıkalın, Kulüp Başkanı Fatih Mert ve futbolcular ile bir araya geldi. Babası Cengiz Açıkalın’ın hayalini gerçekleştiren taraftar, duygulu anlara imza attı.

MKE Ankaragücü Kulübü taraftarı olan Eylem Açıkalın, vefat eden babası Cengiz Açıkalın’ın hayalini gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Fatih Mert ve futbolcularla bir araya gelerek duygulu anlar yaşattı.

Konuya ilişkin sarı lacivertli kulüpten açıklama geldi. 3 ay önce vefat eden Cengiz Açıkalın’ın en büyük hayalinin Ankaragücü oyuncuları ile tanışmak olduğu belirtildi. Kızı Eylem Açıkalın da bu hayali bizzat kendisi gerçekleştirerek önce kulübün yöneticisi Fatih Mert ile görüştü.

Fatih Mert’e Teşekkür

Sarı lacivertli kulübün yöneticisi ile görüştükten sonra takımın antrenmanını da izleyen Açıkalın, babasının bu hayalini gerçekleştirdiği için de çok mutlu olduğunu ifade etti. Çağrısına sessiz kalmadığı için kulübe davet eden Başkan Fatih Mert’e teşekkürlerini de ileterek, takımın yeni başarılara imza atması için de temennide bulundu.

Açıklama yapan diğer bir isim ise Kulüp Başkanı Fatih Mert oldu. Cengiz Açıkalın’a rahmet dileklerinde bulunan yönetici, Eylem’in babasının hayalini gerçekleştirmesinin de kendilerini hem duygulandırdığını hem de mutlu ettiğini belirtti.

Öte yandan ziyaret, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşti.

Güncel Yazılar