Mergim Berisha Son Dakika Hamlesi

Augsburg Sportif Direktörü Stefan Reuter, Dünya Kupası ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Mergim Berisha ile ilgili açıklamalarda bulunan Reuter, şu sözleriyle düşüncelerini spor dünyasıyla paylaştı. Mergim Berisha’nın Almanya Milli Takımı ekibinin 2022 Dünya Kupası kadrosunda yer alabileceğine dair yeşil ışık yaktı. Berisha için, Dünya Kupası için oyuncuyu düşünmeye değer imasında bulundu.

Augsburg, Bundesliga ekiplerinden biridir. Augsburg Sportif Direktörü Stefan Reuter, Kicker’a açıklamalarda bulundu ve söyledikleri Berisha ile ilgili soru işaretlerini cevaplandırdı. Alman ekibi yazın transfer sezonunda Fenerbahçe’den Mergim Berisha’yı kiralamıştı. Reuter, Berisha hakkında bilgi verdi ve değerlendirmesini yaptı.

Dünya Kupası Kadrosu Belirleniyor

Dünya Kupası kadrosu belirleniyor ve bazı isimler gündemde kalmaya devam ediyor. Gündeme düşen isimlerden birisi de Mergim Berisha. Stefan Reuter, Mergim Berisha hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Reuter açıklamasını yapmış, Berisha’nın değerlendirmesini yapmıştı. Almanya’nın Dünya Kupası ekibinde herhangi bir sürpriz olursa forvet olan oyuncumuz Mergim Berisha’yı aday kadro için düşünmeye değer şeklinde ifade etmişti.

Mergim Berisha, santrfor mevkisinde oynamış olan ve 24 yaşında genç ve başarılı bir sporcudur. Berchtesgaden Almanya doğumlu olan Mergim Berisha, Bundesliga takımlarından olan Augsburg’da forma giyen bir oyuncudur. Augsburg ile Bundesliga’daki maçlarının 3 tanesinde süre alan Mergim Berisha, toplamda 1 asist ve 1 gol kaydedebilmiştir.

2022 Dünya Kupası Ekibi

2022 Dünya Kupası ekibi belirlenmeye devam ediyor. Mergim Berisha ve haberleri gündemi oluşturmaya devam etmekte ve Reuter’in, Berisha hakkındaki açıklamasını öğrendik. Milli maçlar sebebiyle liglere ara verilmişti. Avusturya Bundesliga ekibi Austria Lustenau ile Augsburg karşılaşmıştı. Austria Lustenau ile karşı karşıya gelen Ausgburg, sahadan 5 – 2 skoru ile galip ayrılmayı başarmıştı.

Mergim Berisha bu mücadelede güzel ve etkileyici bir performans sergilemişti. Mücadeleye ilk 11 içerisinde başlayan Mergim Berisha gollerini atabildi. 24 yaşındaki genç, başarılı futbolcu Mergim Berisha karşılaşmayı 4 gol ile bitirebildi. Augsburg ile Bundesliga’da 3 maç içinde süre alan Mergim Berisha iyi bir performans sergiledi. Berisha, maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti.