MKE Ankaragücü Top Nerede Etkinliği

MKE Ankaragücü

Yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’deki etkilerini de her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bu dönemde antrenmanların bireysel olarak evlerde yapıldığı dönemde, spor kulüpleri bütün paylaşımını sosyal medya paylaşım siteleri üzerinden yapıyor.

Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü de, bu dönemde sosyal medyayı son derece aktif kullanan kulüplerin başında geliyor. Sık sık çeşitli etkinlikler hazırlayan sarı lacivertli kulüp, taraftara bir yandan evde kalınması için destek çağrısında bulunurken, diğer yandan da sporu, futbolu özleyenlere geçmiş anılarını hatırlatmaya çabalıyor.

Sık sık çeşitli etkinlikler, sorular ve bulmacaların yanı sıra, moral veren paylaşımlar ile fotoğrafları da takipçilerine sunan MKE Ankaragücü Kulübü, resmi Twitter hesabı üzerinden de bu paylaşımlarına devam ediyor.

Top 3 Numarada

Başkent taraftarına, zorlu süreçte evde kalması için yapmış olduğu destek çağrılarında bir yandan evde kal çağrısı yaparken, diğer yandan da özlenen futbol günlerini hatırlatmaya çabalıyor.

Son paylaşımlarından birinde ise birkaç saniye öncesinde Saba’nın golle sonuca eren pozisyonunda, topun nerede olduğunu taraftara sorarak, maç hafızalarını zorlayan sarı lacivertli kulüp, gönderilen cevapların karşısında ise doğru cevabın 3 numara olduğunu belirterek, yine takipçileriyle #EvdeKal etiketi ile paylaşmayı ihmal etmedi.