Şenol Güneş N’Koudou’nun Üzerini Çizdi

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezon süper lig’de kötü bir performans göstererek şampiyonluk yarışından erken koptular. Zirve takibinden uzaklaşan siyah beyazlı takım Beşiktaş kadroda performansı ile düşünülmeyen oyuncular ile de yollarını ayırmanın planlarını yapmaya başladılar.

Tecrübeli teknik adam Şenol Güneş ‘in takımın başına gelmesi ile kadroda düşünmediği oyuncuları bir bir belirleyen teknik adam gelecek sezon ki kadro planlaması içinde yer alamayacak oyuncular ile sezon sonun da yollarını ayırıyorlar.

Kara kartal da Şenol Güneş sonrasında iyileşme sinyalleri vermiş olsalar da bunu sezonun tamamına yaymakta zorlandılar. Takımın performansından da memnun olmayan Şenol Güneş disiplinsiz davranışları nedeni ile 28 yaşındaki Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou’ nun üzerini çizmiş durumda.

Bu sezon içerisinde kendisine verilen süreyi de iyi değerlendiremeyen Kevin N’ Koudou verimsiz bir ilk yarı geçirmesi ile beraber disiplinsiz davranışları nedeni ile takım da üstü çizilen ilk oyuncu oldu.

Kevin N’Koudou Beşiktaş’ta Neler Yaptı?

Siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘ın İngiliz ekibi Tottenham’ dan kadrosuna kattığı 28 yaşındaki Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou bu sezon ki kötü performansı ile taraftar ve teknik heyette şaşkınlık yarattı.

28 yaşındaki Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou bu sezon siyah beyazlı forma ile süper lig de 19 lig maçında sahada olurken 4 gol katkısı sağlaya bildi. 19 süper lig maçının 13’ ünde ilk 11 de başlayan 28 yaşındaki Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou 1081’ dakika süre aldı. Ziraat Türkiye kupasında da 2 karşılaşmada sahada olan kanat oyuncusu 1 gol ve 1 asist katkısı sağlaya bildi.

2019 yılından beri siyah beyazlı takım Beşiktaş ‘In formasını giyen 28 yaşındaki Kamerunlu kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou geçen bu süreçte 1 süper lig şampiyonluğu, 1 Türkiye Kupası ve 1 de süper kupa kazandı.

Kevin N’ Koudou siyah beyazlı forma ile 2019 dan beri ritim yakalayamayan 28 yaşındaki Kamerunlu oyuncu en verimli sezonunu Beşiktaş ‘ ta 2020 / 2021 sezonun da yaşadı. Süper lig de 32 lig maçında 8 gol 4 asistlik bir performans sergileyen oyuncu bu seviyeye çıkmakta bir hayli zorlandı.

Zaman zaman adı süper lig ‘İn başka ekipleri geçen Kevin N’ Koudou siyah beyazlı takımdan ayrılmakta oldukça direndi.

28 yaşındaki sol kanat oyuncusu Kevin N’ Koudou güncel piyasa değeri 5 milyon 500 bin Euro civarında bulunsa da bu bedeli bu performansta ki bir oyuncuya kimse kolay kolay ödemez.

Şenol Güneş Yeni Transferleri Ankaragücü Maçına Hazırlıyor

Siyah beyazlılar Süper Lig’in 24’üncü haftasında sahasında Ankaragücü’nü konuk edecekleri karşılaşma öncesinde Onur Bulut, Alexandru Maxim, Omar Colley ve Amir Hadziahmetovic gibi dört önemli ismi bu karşılaşmada sahaya sürmesi bekleniyor.