Sivassporlu Aaron Appindangoye’den Gündeme İlişkin Özlem Paylaşımı Geldi

Aaron Appindangoye

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada olumsuzlukların yaşanmasına neden oluyor. Bu süreçte spor dünyası da olumsuz etkilenen sektörlerin başında geliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tedbir gereği alınan karara göre, tüm ligler süresiz olarak askıya alınmış durumda. Bu süreçte takım halinde antrenman yapılamadığı için de sporcular evlerinde bireysel olarak çalışmalarını devam ettiriyor.

Demir Grup Sivasspor ekibinin başarılı futbolcusu Aaron Appindangoye de, sürece ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan oyuncu, futbolu çok özlediğini itiraf etti.

Tüm dünyada etkisini her geçen gün sürdüren yeni tip koronavirüs sebebiyle neredeyse 1 aydır futbol oynanmıyor. Bu süreçte de sporcular, mesleklerine olan özlemlerini tek tek dile getiriyorlar.

Futbola Karşı Özlem Olsa Da Önce Sağlık Geldiğini Eklemeyi Unutmadı

Formlarını korumak adına evde bireysel antrenman yapan sporculardan biri de Demir Grup Sivasspor ekibinin başarılı oyuncusu Aaron Appindangoye.

Sivasspor ekibinde forma giyen Appindangoye, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden futbola duymuş olduğu özlemi dile getirdi.

Defans mevkide yer alan Gabonlu oyuncu, fotoğrafını paylaşarak futbolu çok özlediğini belirtti. Fakat yine de öncesinde sağlığın geldiğini de yapmış olduğu paylaşımda vurguladı.