Trabzonspor’da Ayrılıklar Gelmeye Devam Ediyor

Bu sezon süper lig de kötü bir sezon geçiren bordo mavili takım Trabzonspor ‘ da başken ve teknik adam değişikliği sonrasında takımın başına Hırvat teknik adam Nenad Bjelica getirildi. Son şampiyon Trabzonspor yeni sezona kadroda radikal değişikliklerle girmeye hazırlanıyor. Üç futbolcusuyla yollarını ayırarak yeni sezona yeni güçlü bir kadro ile girmek isteyen bordo mavililer de sular durulmuyor.

Bordo mavili takım Hırvat teknik adam Nenad Bjelica önderliğinde yeni bir yapılanmaya giden Trabzonspor’da ayrılıklar devam ediyor.

Karadeniz ekibinde Vitor Hugo, Bruno Peres ve Naci Ünüvar ile vedalaşan Bordo Mavililer, bir yıldızını daha göndermeye hazırlanıyorlar.

Bordo mavili takım Trabzonspor‘un sezon başında 4 yıllık sözleşme imzaladığı yıldız futbolcu Trezeguet, ülkesinin takımlarından Al – Ahly ile anlaşmak üzere oluğu ortaya çıktı.

Sezon sonun da teklif gelmesi halinde hemen gönderilecek isimlerden olan 28 yasındaki Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet için bordo mavili takım en az 6 Milyon Euro bonservis bedeli bekliyorlar. Bu sezon beklenen katkıyı sağlayamadığı gibi yıllık ücretinden de kurtulmak isteyen bordo mavili takım da Hırvat teknik adam da gelecek sezon kadrosunda düşünmediği 28 yasındaki Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet’ nin ayrılığına onay verdi.

TRABZONSPOR RESMİ TEKLİF BEKLİYOR

28 yasındaki Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet için Suudi Arabistan ekiplerinden Al – Ittihad’ ın da devrede olduğu bilinse de takımın henüz kulübe iletilmiş net bir teklifleri yok.

Mahmoud Trezeguet menajeri ve Al – Ittihad kulübü ile görüşmelerini sürdürmeye devam ederek sezon sonun da oyuncusunu götürmek istiyor.

Bu sezon beklenen katkıyı sağlayamadığı gibi yıllık ücretinden de kurtulmak isteyen bordo mavili takım da Hırvat teknik adam da gelecek sezon kadrosunda düşünmediği için Mısırlı oyuncundan gelecek olan bonservis bedeli ile de kadrosunda eksik olan bölgeler için transfer de kullanacaklar.

Hırvat teknik adam Nenad Bjelica takım da eksik bulduğu sağ bek, stoper, defansif orta saha ve forvet mevkilerine takviye yapılmasını istediği öğrenilirken kadro da düşünmediği isimler de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Bordo mavili takım da Vitor Hugo, Bruno Peres ve Naci Ünüvar ile vedalaşan takım da Mahmoud Trezeguet’ yi de göndererek yeni sezon için daha güçlü bir kadro ile sahada olmak istiyorlar.

MAHMOUD TREZEGUET BU SEZON NELER YAPTI?

28 yasındaki Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet bu sezon bordo mavili takım ile süper lig de 24 lig maçında süre alırken bunların 21’ inde ilk 11 de sahada başladı.

Süper lig de çıktığı 24 lig maçında 7 gol 2 asist ile takımına katkı sağlayan Mısırlı oyuncu Mahmoud Trezeguet Bordo mavili takım ile 2026 yılına kadar sözleşmesi devam ediyor.

10 Milyon Euro geçen güncel piyasa değeri olan kanat oyuncusu için Trabzonspor 6 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli bekliyorlar.