Volkan Demirel’in Kazanma Hırsı

Volkan Demirel’in kazanma hırsı ile ilgili durumlar gene söz konusu oldu. Spor Toto Süper Lig ekibi olan Hatayspor takımında teknik adam olan Volkan Demirel’in kazanmaya ne kadar çok önem verdiği biliniyor. Volkan Demirel yaptığı bir açıklamasında, kazanmaktan başka bir şanslarının olmadığını vurguladı. Bu sözleri ile Demirel, kazanma hırsını bir kez daha vurguladı ve gündeme getirmiş oldu.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden birisi de Atakaş Hatayspor’dur. Hatayspor’un Teknik Direktörü Volkan Demirel’in birçok farklı konudan dolayı gündeme geldiğini de biliyoruz. Spor kariyerinden başarılı teknik adamlığına evliliğinden mutlu aile tablosuna kadar Demirel, birçok konuda haberlerde ismi geçen bir spor adamıdır.

Volkan Demirel’den Açıklamalar

Volkan Demirel kazanma ile ilgili açıklamalarda bulundu. Volkan Demirel, kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını belirten bir açıklama yaptı. Ligin 9. haftasında Corendon Alanyaspor ile Atakaş Hatayspor birlikte maç yapacaklar. Bu oynanılacak maçta alt sıradan kurtulmak amacı ile mutlaka kazanmaları gerektiğini Demirel, açıklaması ile vurgulamış oldu.

Volkan Demirel ve kaleci Erce kardeşler, Osman Çalgın Tesisleri’nde değerlendirmelerde bulundular. Antrenman öncesi tesislerde Alanyaspor maçı ile ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulundular ve takımlar ile ilgili düşüncelerini belirttiler. Hatayspor’da kendisi açısından her şeyin çok iyi gittiğini Volkan Demirel, özellikle vurguladı. Demirel, kendisine olan ilgiden dolayı da mutlu olduğunu söyledi.

Volkan Demirel Açıklaması

Volkan Demirel, Alanyaspor maçına hazırlandıklarını ve kendisine olan ilgiden memnun olduğunu sözleriyle belirtti. Açıklamasında Demirel, takımda her konunun iyiye gittiğini, kazanacaklarından emin olduklarını da söyledi. Sivasspor maçında da kazanmaları gerektiğini söylediğini ve kazanmaktan başka da çarelerinin olmadığını Volkan Demirel, açıklamasında özellikle vurguladı.

Sivasspor maçında da gerektiği gibi oynadık ve kazanmasını çok iyi bir şekilde bildik. Gene gerektiği şekilde oynayacağız ve kazanmasını çok iyi bir şekilde bileceğiz diyerek Volkan Demirel sözlerine devam etti. Herkesin moralinin çok iyi ve yüksek olduğunu, çok motive olduklarını belirtti. Takımın hakkının oldukları yer olmadığını söyleyen Demirel, bu sebeple takımı hak ettiği yere en kısa zaman içerisinde getireceğini de, bu uğurda çok çalışacaklarını da sözlerine ekledi.