Alper Potuk Ankaragücü ile İlk Antrenmanına Çıktı

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü ekibi, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. En son Fenerbahçe ekibi ile yollarını ayıran Alper Potuk ile anlaşmaya varan başkent temsilcisinde, başarılı oyuncu ile de ilk antrenmana çıkıldı.

Süper Lig’de yeni sezon için takviye çalışmaları ile ön plana çıkan kulüpler arasında yer alan MKE Ankaragücü, güç depolamaya devam ediyor. Art arda yaptığı takviyelerle gündem olan başkent temsilcisi, son olarak da Fenerbahçe’nin yıldız isimlerinden olan Alper Potuk ile anlaşmaya vardı.

Sağlık kontrollerinin ardından sözleşme imzalayan milli yıldız, MKE Ankaragücü ekibindeki ilk antrenmanına ise katılım sağladı.

Süper Lig’in 3’üncü hafta mücadelesinde Demir Grup Sivasspor ekibi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan sarı lacivertli takım, tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde hazırlıklarını sürdürdü.

Taktik Çalışmalarına Ağırlık Verildi

Fuat Çapa gözetiminde Beştepe Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren sarı lacivertli takımda, Alper Potuk da ilk antrenmanına katıldı.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenmana, sonrasında pas ve pres çalışmaları ile devam eden Ankaragücü ekibi, özellikle taktik çalışmalarına ağırlık vermeye çalıştı.

Taktik çalışmalarının ardından tamamlanan idman, sıkı tempoyla devam edecek.

Güncel Yazılar