Ankaragücü Afyonkarahisar Kampını Tamamladı

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü, 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Önceki sezon ligde Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararıyla kalabilen başkent temsilcisi, yeni sezonda ise işini şansa bırakmak istemiyor. Fuat Çapa gözetiminde çalışan sporcular, yeni sezona hazır başlamak istiyorlar.

Yeni sezon için hazırlıklarını sıkı bir çalışma ile sürdüren MKE Ankaragücü Kulübü, Afyonkarahisar’daki kamp sürecini ise başarıyla tamamladı.

Tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa gözetiminde çalışmalarını tamamlayan sarı lacivertliler, bugün yapmış olduğu son antrenmanla gücünü iyice depolamayı başardı.

Afyonkarahisar’da yaklaşık olarak 2 haftadır kampta olan sarı lacivertliler, ligin başlamasına günler kala hazırlıklarına kendi tesislerinde devam edecekler.

Yeni Sezona Sıkı Hazırlık

Sabah antrenmanı ile kamp sürecini tamamlayan ekip, son antrenmanına ise ısınma hareketleri ile başladılar.

Sonrasında pas çalışmaları ile devam eden MKE Ankaragücü ekibi, hedefli pozisyon oyunu ile de hazırlıklarını sürdü.

Afyonkarahisar’daki kamp çalışmalarını son olarak taktik çalışmaları ile tamamlayan sarı lacivertliler, akşam saatleri gibi ise Ankara’ya gidiş yapmış olacak.

Yeni sezonda işini şansa bırakmak istemeyen ekip, hazırlıklarına da Ankara’da devam etmiş olacak.

Önceki sezonu hayal kırıklığı ile kapatan sarı lacivertliler, transfer yasağının kaldırılması için de çalışmalarını yürütüyor.

Güncel Yazılar