Ankaragücü Kulübü’nden Sevindiren Haber

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden başkent temsilcisi MKE Ankaragücü Kulübü’nden sevindiren açıklama geldi. Son yapılan Kovid-19 testlerinin negatif çıktığını duyuran sarı lacivertli kulüpte, büyük bir sevinç yaşandı.

Koronavirüs salgını nedeniyle verilen ara, dün itibariyle sona erdi. Dün akşam başlayan Süper Lig’in 27’inci hafta mücadeleleri ise nefes kesti. Gaziantep FK ile kozlarını paylaşacak olan MKE Ankaragücü Kulübü ise son yapılan Kovid-19 testlerinin sonuçlarının negatif çıktığını duyurdu.

Türkiye’de futbola verilen aranın dün akşam son bulması ile, Süper Lig heyecanı kaldığı yerden devam etmeye başladı. Süper Lig’in 27’inci haftasında Gaziantep FK deplasmanına çıkacak olan Ankaragücü ekibinde ise koronavirüs testleri bir kez daha sonuçlandı.

Pozitif Vakaya Rastlanılmamıştır

Test sonuçlarına ilişkin açıklama yapan sarı lacivertli kulüp, testlerinin tamamının negatif çıktığı bilgisini paylaştı. Süper Lig’in başlangıç tarihinin açıklanmasının ardından yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdüren başkent ekibi, son hazırlıklarını tamamlamaya ise yakın duruma geldi.

Maç öncesi protokol ve tedbir gereği yapılan Kovid-19 testlerinin sonuçlarına ilişkin yapılan açıklamada ise sevindiren haber geldi. Sarı lacivertli kulüp Süper Lig Cemil Usta sezonunun 27’inci haftasında, Gaziantep FK ile mücadele edecek takıma test yapıldığı belirtti. Yapılan testlerin sonucunda ise koronavirüs testi pozitif çıkan vakaya rastlanılmadığı müjdelendi.

Güncel Yazılar