Ankaragücü Twitter Etkinliklerine Çocukluk Fotoğraflarıyla Devam Ediyor

Saba Lobjanidze

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm spor organizasyonları ileri bir tarihe erteleniyor. Öte yandan Bakanlık tarafından alınan karara göre de tüm ligler süresiz olarak askıya alındı. Bu süreçte antrenmanlar ise antrenörler tarafından hazırlanan programlara uygun şekilde gerçekleştiriliyor.

Bireysel olarak evlerinde çalışan sporcular, bu döneme ilişkin hazırlık videolarını ise sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Spor kulüpleri ise bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Hem transfer sürecine devam eden yönetimler, hem de kalan maçların ne zaman oynanacağına ilişkin net bir karar açıklanmasını planlıyorlar.

Spor kulüplerinin bu dönemde yoğun olarak kullandığı ve taraftar ile iletişime geçtiği alanlar ise sosyal medya hesapları oldu. Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü de, bu dönemde taraftarla sık sık iletişim halinde olmaya çalışıyor.

Cevap: Saba Lobjanidze

Hem takımının durumunu merak eden taraftarlar, hem de bu süreçte moral almaya ihtiyaç duydukları için de kulüplerin sosyal medya hesaplarına akın ediyorlar.

MKE Ankaragücü de bu süreçte sık sık çeşitli etkinlikler düzenleyerek, sarı lacivertli taraftarını desteklemeye çabalıyor. Twitter üzerinden sık sık paylaşım yapan başken kulübü, bir çocukluk fotoğrafı vererek, hangi sporcusu olduğunu sorarak da gündem konusu oldu.

Sonrasında yine yapılan açıklamaya göre de oyuncunun, Saba Lobjanidze olduğu bilgisi açıklandı.