Ankaragücü Yarın Antalyaspor Ekibini Konuk Edecek

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden ve son basamakta yer alan MKE Ankaragücü Kulübü, yarın kendi evinde Antalyaspor ekibini konuk edecek. Son derece kritik bir mücadeleye hazırlık yapan sarı lacivertliler, Galatasaray galibiyetinin ardından ise 3 puanı kendi hanesine yazdırmak için çabalayacak.

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü, ligin 33’üncü hafta mücadelesi için Fraport TAV Antalyaspor ile kozlarını paylaşacak. Kendi evinde Akdeniz ekibini konuk etmeye hazırlanan başkent temsilcisi için ise bu oyun son derece kritik öneme sahip olacak.

Yarın Eryaman Stadyumu’nda oynanacak kritik öneme sahip olan maçı 21:00 itibariyle ise hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Önceki hafta kendi evinde Galatasaray ekibini 1-0 skorla galip eden Ankaragücü ekibi, bu oyundan da galibiyetle ayrılmak için son derece sıkı bir çalışma gerçekleştirdi.

Ligde toplamda 29 puanla 18’inci basamakta yer alan sarı lacivertliler, rakiplerine karşı ise önemli bir galibiyet elde etmenin planlarını yapıyor.

Süper Lig’e Tutunmak İstiyor

13’üncü sıradaki rakibi ile arasında 6 puan bulunan MKE Ankaragücü Kulübü için söz konusu maçın ne kadar kritik öneme sahip olduğu ise ortada görünüyor.

Kalan 2 mücadeleden de galibiyet elde etmek isteyen ve 6 puanı daha hanesine yazdırmak isteyen Ankara temsilcisi, Süper Lig’e tutunmak için ise büyük bir uğraş veriyor.

Güncel Yazılar