Fuat Çapa Kulübe İlişkin Önemli Açıklamalarda Bulundu

Fuat Çapa

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü, geçtiğimiz günlerde tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa sarı lacivertli kulübe gelişinin ardından açıklama yaptı. Eksiklerin ne olduğu konusunda bilgi sahibi olduğunu vurgulayan teknik adam, kulübün sorunlarını da çok iyi bildiğini belirtti.

Süper Lig temsilcilerinden MKE Ankaragücü Kulübü, İbrahim Üzülmez ayrılığının ardından Fuat Çapa ile anlaştı. Yeni kulübüne gelişinin ardından açıklama yapan tecrübeli teknik adam, sorunları çok iyi bildiğini belirtti.

Gelecek sezon öncesinde 1+1 yıllık sözleşmeye imza atan tecrübeli Teknik Direktör Fuat Çapa, kulübün sorunlarını çok iyi bildiğini belirtti. Önceki sezonda Süper Lig’in 21’inci haftasında Kasımpaşa Spor Kulübü’nün başına gelen teknik adam, ekibi küme düşme meselesinden de kurtarmayı başardı.

Ankaragücü, Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği ve Kayserispor ile küme düşmeme mücadelesi verdiklerini hatırlatan çalıştırıcı, bu sebeple de rakipleri çok yakından takip ettiğini ekledi. Ankaragücü Kulübü’nün eksiklerini de bildiğini ifade eden Çapa, bu anlamdaki görüşlerin yönetimle de kesiştiğine dikkat çekti. Düşüncelerin neredeyse birbiriyle aynı olduğuna değinen hoca, bu durumun sorunları hızlı ve kolay çözme anlamında yardımcı olacağını ekledi.

Ankara’ya Yabancı Değilim

Ankara’ya yabancı olmadığını da ekleyen Fuat  Çapa, öncesinde Gençlerbirliği Kulübü ile 2 farklı dönemde çalıştığını söyledi. Ankaragücü camiasının da ağırlığını ve büyüklüğünü bildiğini özellikle belirtti.

Güncel Yazılar