Gerson Rodrigues Sözleşmesi Feshedildi

Gerson Rodrigues

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü’nde merak edilen isimlerden biri de Gerson Rodrigues olmuştu. Ante Kulusic ile kavga eden sporcunun kadro dışı kalmasının ardından ise Rodrigues’in durumu tekrar gündeme geldi. Konuya ilişkin ise sarı lacivertli kulüpten açıklama geldi. Açıklamaya göre sarı lacivertli oyuncunun disiplinsiz davranışları nedeniyle sözleşmesinin feshedildiği ifade edildi.

 

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü, Gerson Rodrigues ile ilgili açıklama yaptı. Galatasaray maçı öncesinde Ante Kulusic ile kavga eden sporcunun durumu büyük bir merak konusu olmuştu.

 

Kulusic’le olan kavga nedeniyle kadro dışı bırakılan sarı lacivertli oyuncunun son durumu merak konusu olurken, konuya ilişkin açıklama kulüpten geldi.

 

Devre arası transfer döneminde MKE Ankaragücü Kulübü kadrosuna dahil olan Gerson Rodrigues, kadro dışı kalışının ardından, kulüpten de ayrıldı. Başkent temsilcisi, sporcu ile yollarını disiplinsiz davranışları nedeniyle ayırdığını ve sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

 

Disiplinsiz Davranışlar Nedeniyle

 

Konuya ilişkin MKE Ankaragücü Kulübü ise açıklama yaptı. Süper Lig’in 32’inci hafta mücadelesinde Galatasaray maçı öncesinde yaşanan olay da böylelikle hatırlatıldı.

 

Beştepe Tesisleri’nde takımın son hazırlıklarını yaptığı sırada, futbolculardan Gerson Rodrigues ve Ante Kulusic arasındaki tartışmaya değinildi.

 

Rodrigues ile de disiplinsiz davranışları nedeniyle yolların ayrıldığı ve sözleşmesinin feshedildiği bilgisi paylaşıldı.

Güncel Yazılar