İbrahim Üzülmez Maç Sonrası Açıklama Yaptı

İbrahim Üzülmez

Süper Lig’in 31’inci hafta mücadelesinde Göztepe Spor Kulübü ile deplasman mücadelesinde karşı karşıya gelen MKE Ankaragücü ekibi 2-2 beraberlikle sahadan ayrıldı. Maçın ardından ise sarı lacivertli takımın Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez açıklama yaptı.

Süper Lig’de 31’inci hafta heyecanı için MKE Ankaragücü ve Göztepe Spor Kulübü ekipleri karşı karşıya geldi. İzmir ekibinin ev sahibi olduğu oyun 2-2 eşit skorla sona erdi. Maç sonrasında ise başkent ekibinin Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez açıklama yaptı.

Ligde son sırada yer alan MKE  Ankaragücü ekibinin durumuna ilişkin konuşan teknik adam, kümede kalma yolunda yara aldıkları için üzgün olduklarını belirtti. Ve bireysel hataların da can yaktığına dikkat çekti.

Bu Maçı Kazanmak İstiyorduk

Maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında Göztepe maçını değerlendiren İbrahim Üzülmez, bu maçı kazanmak istediklerini ekledi. Oyunun ise Ankaragücü lehine gittiği süreçte, yapılan bireysel hatalar sebebiyle sıkıntıların oluştuğunu belirtti.

Bireysel olarak yapılan hataların devam etmesinin de sonuca etki ettiğine değinen Üzülmez, ikinci yarıda ise gayretli bir takım olduklarını ve bilinçli olduklarını vurguladı.

Mücadeleye etmeye çalıştıklarını ve skoru 2-2’ye getirdikten sonra da panik yaptıklarını söyledi. Ve atakları olgunlaştırmaları durumunda ise finali iyi yapabilmeleri ile de buradan 3 puanla ayrılabileceklerini söyledi.

Güncel Yazılar