Maç Sonrası Teknik Direktör Fuat Çapa Açıklama Yaptı

Fuat Çapa

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü ligin açılış maçında Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü ile karşı karşıya geldi. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı mavi beyazlı ekip olurken, maç sonra Teknik Direktör Fuat Çapa açıklama yaptı.

Süper Lig’in ilk haftasında MKE Ankaragücü ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi kozlarını paylaştı. 2-1 skorla sona eren maçta, başkent temsilcisi mağlup olurken, mavi beyazlılar ilk haftadan 3 puanı hanesine yazdırdı.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Ankaragücü Teknik Direktörü Fuat Çapa, ligin ilk karşılaşmasının kendileri için önemli olduğunu söyledi. Galibiyetle başlamak istediklerini belirten teknik adam, karşılaşmaya da gayet iyi başladıklarını söyledi.

İlk 10-15 dakikadan sonra biraz daha uzun top oynamaya başladıklarını söyleyen teknik isim, bunun ise kendi istekleri içerisinde yer almadığını belirtti.

Eksik Bölgelerimizi Çok Net Gördük

Orta sahada kontrolü almak istediklerine dikkat çeken Fuat Çapa, bunu ise bazen gerçekleştirdiklerini ifade etti. Fakat buna rağmen de 65 dakikalık kısımda 3-4 tane net pozisyon bulduklarına vurgu yaptı.

Rakibin yapmış olduğu hamlelerin daha verimli çıktığını belirten teknik adam, kendilerinin de eksik bölgelerinin net bir şekilde ortaya çıktığını söyledi.

Güncel Yazılar