MKE Ankaragücü Fuat Çapa İçin Harekete Geçti

Fuat Çapa

Süper Lig’de mücadele etmeye devam edecek olan MKE Ankaragücü Kulübü, Fuat Çapa için harekete geçti.

Süper Lig’in bitimine az bir zaman kalan olumsuz giden sonuçlar sebebiyle MKE Ankaragücü Kulübü Mustafa Reşit Akçay ile yollarını ayırmıştı. İbrahim Üzülmez ile anlaşan başkent temsilcisi, şimdi ise yeni bir hocanın peşine düştü.

İbrahim Üzülmez’in ardında boşalan teknik direktörlük görevine yeni bir isim arayışı devam ediyor.

Kasımpaşa Spor Kulübü, küme düşme sıkıntısı yaşarken, lacivert beyazlı kulübü bir anda başarıdan başarıya götüren teknik adam, Ankaragücü için de bir umut kapısı oldu.

Gelecek sezonda daha iyi bir kadro kurmak isteyen ve Süper Lig’de kalmak isteyen sarı lacivertli kulüp, bunun için ise teknik isimle çalışmalarına devam etmek istiyor.

Normal şartlarda bu sezon ligden düşen ilk takım olan MKE Ankaragücü, Türkiye Futbol Federasyonu kararıyla lige tutunmuştu. Fakat gelecek sezon için çok çalışması gereken kulüpte, teknik adam ve yönetim çalışmaları da hızlanma sürecine girdi.

Anlaşma Sağlanırsa Masaya Oturulacak

İbrahim Üzülmez sonrasında teknik patron koltuğu boş kalan kulüpte, edinilen bilgilere göre Kasımpaşa Spor Kulübü hocası için yakın takip başladı.

Fuat Çapa ile temasa geçen Ankara temsilcisi, başarılı teknik adamı şehre davet etti. 51 yaşındaki hocayla, anlaşma sağlanması durumunda ise masaya oturulacağı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar