MKE Ankaragücü Kulübü’nde Ani Ayrılık Yaşandı

MKE Ankaragücü

Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü’nde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Sarı lacivertli takımın sportif danışmanı olan Ergün Yücel ile yolların ayrıldığı bilgisi ise kulüp tarafından duyuruldu. Kulübün sportif direktörü olarak görev alan Ergün Yücel ile olan söz konusu ayrılık, resmi bir açıklama üzerinden duyuruldu. Kendisine ayrıca teşekkür ve başarı dileklerinde de bulunuldu.

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü’nde sportif danışmanlığı görevinde yer alan Ergün Yücel ile yollar ayrıldı. Ayrılık kararı ise, sarı lacivertli kulüp tarafından resmen duyuruldu.

MKE Ankaragücü Kulübü tarafından yapılan resmi açıklamaya göre sportif danışmanlık görevinde yer alan Ergün Yücel için teşekkür mesajı da yayınlandı. Kulübe özellikle de devre arasında yaşanan ara transfer dönemi ile büyük bir katı sağlayan Yücel’in başarıları da duyuruda belirtildi.

Ara Transfer Döneminde Katkısı Çok

Sportif danışmanın ara transfer döneminde sarı lacivertli kulüp için son derece önemli isimler kazandırdığı mesajda özellikle vurgulandı. Ayrıca yapılan açıklamada, sportif danışmanın kulüpten ayrıldığı, kendisine ayrıca vermiş olduğu hizmetlerden ötürü de teşekkür edildiği belirtildi.

Sonraki hayatı için de başarı dileklerinde bulunan başkent temsilcisi, bu açıklama ile Yücel’in ayrılığının son derece vefalı bir şekilde duyurmuş oldu.