Ankaragücü Kulübü’nden Taraftarı Heyecanlandıran Soru

MKE Ankaragücü

Yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’de de her geçen gün etkisini sürdürmeye devam ediyor. Sayıların her geçen gün katlandığı salgından, spor kulüpleri de olumsuz bir şekilde etkilendi. Oyuncular antrenmanlarına, kendilerine verilen bireysel programlarını evlerinde yaparak devam ediyor. Taraftarlar bu dönemde spora karşı ekstra bir özlem duymakla karşı karşıya geliyor.

Spor kulüplerinin olumsuz etkilendiği yeni tip koronavirüs salgınında, yönetimler bir yandan yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Bir yandan da taraftarına destek olma çabası içerisine girdiler. Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü de, bu dönemde futbolu özleyen taraftarına ve takipçisine seslendi. Sosyal medya üzerinden moral veren paylaşımlarına devam ediyor.

19 Mayıs Stadyumu’ndaki İlk Ve Son Maç

Çoğunlukla resmi Twitter üzerinden paylaşım yapan MKE Ankaragücü Kulübü, her geçen gün farklı bir paylaşım yaparak sarı lacivertli başkent taraftarına destek çıkıyor ve moral veriyor.

Resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan başkent temsilcisi kulüp, taraftarına seslenerek 19 Mayıs Stadyumu’na gidilen ilk ve son maçı hatırlayıp hatırlamadıklarını sordu.

Taraftarın hafızalarını zorlayan ve adeta bir hatırlama yarışı haline gelen bu soru ile, kısa süre içerisinde Ankaragücü taraftarından bir yığın yanıt geldi.