MKE Ankaragücü Kulübü’nün Artık Bir Halter Takımı Da Var

MKE Ankaragücü

Yeni tip koronavirüs salgını döneminde tüm spor dünyası durma noktasına gelmiş olsa da iyi haberler de gelmeye devam ediyor. Süper Lig ekiplerinden olan MKE Ankaragücü Kulübü’nün artık bir halter takımı da olacak.

Başkent ekibinin temsilci kulüplerinden biri olan MKE Ankaragücü, spor dünyasında başarı üzerine başarı katmaya devam ediyor. Futbolda yükselerek Süper Lig’de mücadele eden sarı lacivertli takım, bu kez farklı bir branşa imza attı.

MKE Ankaragücü Kulübü bünyesinde artık bir halter takımı da olacak. İyi haberi veren ise sarı lacivertli kulübün Başkanı Fatih Mert oldu. Başkent ekibinin bünyesinde bir halter takımı olduğunu duyurarak, sarı lacivertli takımın taraftarına iyi haberi verdi.

Özellikle de yeni tip koronavirüs salgını ile tüm dünyanın mücadele etmekte olduğu zor günlerde, kulübün böyle bir gelişmeyi bildirmesi ayrı bir neşe kattı.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ise, sarı lacivertli kulübün bir halter takımı olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Dereceli İsimler Seçildi

Kişisel Twitter hesabından paylaşım yapan Mert, Ankaragücü taraftarına seslenen bir mesaj yayınladı. Yaşanılan zor günlerde kulüp adına güzel bir haberi vermek istediğini belirterek, halter takımını duyurdu.

MKE Ankaragücü halter takımında yer alanların Avrupa çapında dereceleri olan hocaların yönetiminde olduğu belirtildi. Ayrıca sporcular da Türkiye’de dereceleri bulunanlar arasından seçildi.