Teknik Direktör Mustafa Kaplan’dan Transfer İtirafı

Mustafa Kaplan

Geçmiş süreçte Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü Kulübü Teknik Direktörlüğü yapan Mustafa Kaplan, eski oyuncusuna ilişkin açıklamada bulundu. Berat Özdemir’in Trabzonspor yönetimi tarafından istendiğini söyleyen çalıştırıcı, transferin son anda gerçekleşmediğini belirtti.

En son başkent temsilcisi MKE Ankaragücü Kulübü’nde Teknik Direktör olarak görev alan Mustafa Kaplan, eski oyuncusu Berat Özdemir ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkent ekibinin altyapısında yetişmiş olan başarılı sporcunun, sahalardaki üstün başarısı ile önemli yerlere geleceğini ifade eden çalıştırıcı, transfer bilgisi de verdi.

Avrupa Takımlarının Da Listesinde Yer Aldı

Berat Özdemir’i Trabzonspor’un istediğini belirten Kaplan, oyuncunun Avrupa ekipleri tarafından da istendiğini söyledi. Başkent takımının alt yapısında yetişen ve yeşil sahalarda üstün bir başarı sergileyen 21 yaşındaki genç oyuncuyu isteyen kulüpler arasında Napoli ve Udinese olduğuna da dikkat çekti. Avrupa takımlarının listesinde olmasının yanı sıra, Trabzonspor takımının da oyuncuyu istediğini vurguladı. Fakat transferin son onda olmadığını belirtti.

Eski sporcunun ise sahalardaki bu başarısı ile çok daha üst seviyelere çıkacağını vurguladı. Transferin gerçekleşmeme sebebine ilişkin ise net bilgi paylaşmadı.

TFF 1. Lig Gençlerbirliği ekibinde forma giyen genç futbolcunun ise en büyük hedeflerinden birinin Ankaragücü olduğu bilinmekte.