Teknik Patron Fuat Çapa Önemli Açıklamalara İmza Attı

Fuat Çapa

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü Teknik Direktörü Fuat Çapa önemli açıklamalara imza attı. Eylül ayına ilişkin konuşan hoca, bu ayı en az hasarla geçirmeleri gerektiğine dikkat çekti.

MKE Ankaragücü Kulübü Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fuat Çapa, önemli açıklamalara imza attı. Eylül ayının en az hasarla geçmesine dikkat çeken teknik isim, sonrasındaki ayların daha kolay olacağını ve sahada da ne yaptığını bilen bir takım görüntüsü oluşacağını ifade etti.

Kulübün transfer yasağının kalkmasının ardından yeni transferler için düzenlenen imza törenine katılım sağlayan Fuat Çapa, basın mensuplarına konuştu. Türkiye’de transfer edilen her futbolcuya direkt oynayacak gözüyle bakıldığına da tepki gösterdi. Bunun böyle olmadığına vurgu yapan çalıştırıcı, Avrupa’da da bunun çok net bir şekilde görüldüğünü belirtti.

9 İsmin 5-6 Tanesi Direkt Oynar

Bugün sarı lacivertli kulübe 9 ismin katıldığını belirten Çapa, 5-6 ismin direkt oynayabilecekler arasında yer aldığını ekledi. Fakat 3-4 tanesinin de gelecek adına sezon içerisindeki performansına göre beklenti içerisinde olunan arkadaşlar olduğunu vurguladı.

Hazırlık döneminin kısa sürdüğünü ve liglerin de Temmuz ayında bittiğini belirten Çapa, takımların da hamle için pek fazla vakti olmadığını vurguladı.

Güncel Yazılar