MKE Ankaragücü Kulübü’ne Müjdeli Haber

MKE Ankaragücü

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği süreçte, spor kulüpleri takviye isimlerle kadrolarını güçlendirmeyi sürdürüyor. Bu dönemde MKE Ankaragücü Kulübü ise transfer yasağı sebebiyle eli kolu bağlı bir durumda çıkacak kararı bekliyordu. Sarı lacivertli kulüp için müjdeli haber geldi. Başkent temsilcisinin Tomas Heurtaux ve Alessio Cerci ile uzlaşmaya vardığı öğrenilirken, transfer yasağının da önümüzdeki süreçte kalkacağı düşünülüyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna sıkı hazırlanan kulüpler, transfer çalışmaları ile de kadrolarını daha iddialı hale getirmek için yoğun mesai harcıyorlar. Önceki sezonu son derece kötü kapatan ve ligden ilk düşen kulüp olan MKE Ankaragücü Kulübü ise, yeni sezonda çok daha iyi bir puan durumuna sahip olmak istiyor.

Transfer Yasağından Kurtuluyorlar

Kararla Süper Lig’e tutunabilen sarı lacivertli kulüp, yeni sezonda da Süper Lig’de kalmak ve büyük başarılara adını yazdırmak istiyor.

Fakat yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği bu dönemde transfer yasağı sebebiyle kadrosunu güçlendiremeyen sarı lacivertli kulüp için ise iyi haber geldi. Tomas Heurtaux ve Alessio Cerci ile anlaşmaya varılmasının ardından, kulübün kısa süre içerisinde transfer yasağı meselesinden kurtulacağı düşünülüyor.

İki yıldızın da alacakları sebebiyle kulübe ihtar çekmesi sonucu transfer yasağı ile karşı karşıya gelen başkent temsilcisi, kısa sürede bu durumdan kurtulabilir.

Güncel Yazılar