Ümit Şahin Antalyaspor Maçı Sonrasında Açıklama Yaptı

Ümit Şahin

Süper Lig’in 33’üncü haftasında Fraport TAV Antalyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan MKE Ankaragücü, oyundan 1-0 skorla mağlup ayrılmıştı. Bu yenilginin ardından ise ligden düşerek kalan oyunları formaliteden oynamıştı.

Süper Lig’in sona ermesinin ardından ise, MKE Ankaragücü Antrenörü Ümit Şahin açıklama yaptı. Tarif edilemeyecek bir üzüntü içinde olduklarını belirten teknik adam, Antalya maçının da değerlendirmesini yaptı.

Süper Lig’in 33’üncü haftasında Fraport TAV Antalyspor ekibi ile kozlarını paylaşan MKE Ankaragücü, bu maçta aldığı yenilgiyle lige de veda etmiş oldu.

Skoru 1-0 sona eren oyunun ardından sarı lacivertli ekibin tecrübeli teknik ismi Ümit Şahin, üzgün olduklarını belirtti.

Maç sonrasındaki basın toplantısında konuşan Şahin, maça ise iyi başladıklarını ifade etti. Özellikle ikinci yarı tek kale şeklinde geçen bir maç olduğuna da vurgu yaptı.

Sonlara doğru kazanmaları gerektiğini ve bunu gerektiren pozisyonları da bulduklarını söyleyen çalıştırıcı, altı pastan üç net pozisyon kaçırdıklarını ekledi.

Risk Almak Zorundaydık

Olmayınca olmadığını belirten antrenör, yapacak bir şey olmadığını ve tarif edilemeyecek bir üzüntü içerisinde olduklarını söyledi.

Girilen pozisyonların gole çevrilmemesi nedeniyle de risk almak zorunda kaldıklarını vurguladı.

Ve sonucunda risk almak zorunda olduklarını ve bir pozisyondan da golü yiyerek mağlup olduklarını belirtti.

Güncel Yazılar