Allahyar Sayyadmanesh İçin Ankaragücü Harekete Geçti

Allahyar Sayyadmanesh

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıkların devam ettiği süreçte spor kulüpleri kadrolarının güçlenmesi için fazla mesai harcıyorlar. Edinilen bilgilere göre MKE Ankaragücü Kulübü de Allahyar Sayyadmanesh için harekete geçti. Fenerbahçe’nin genç oyuncusunu kiralık olarak takıma katmak isteyen başkent temsilcisinin temasa geçeceği de öğrenildi.

 

Süper Lig’de yeni sezon öncesi heyecanlı bekleyiş başladı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun vermiş olduğu kararla Süper Lig’de kalan MKE Ankaragücü ekibi de yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Edinilen bilgilere göre Ankara temsilcisi ekibin, Fenerbahçe’nin genç oyuncusu ile temasa geçmeye karar verdiği öğrenildi. 19 yaşındaki Allahyar Sayyadmanesh ile kiralık sözleşme imzalamak isteyen Ankaragücü, kadrosunu güçlendirmek ve dinamik hale getirmenin de peşine düştü.

 

MKE Ankaragücü Kulübü’nde yeni sezon için transfer ve hazırlık süreci devam ederken, diğer yandan mevcut oyuncuların durumu da merak konusu haline geldi. Çok sayıda isimle yollarını ayırmaya hazırlanan sarı lacivertlilerde, gündemde olan isim ise genç oyuncu Allahyar oldu.

 

İstanbulspor Sözleşmesini Feshetmişti

 

Fenerbahçe’nin genç isimlerinden olan başarılı oyuncusu kısa bir süre önce ise İstanbulspor’dan döndü.

 

İran asıllı oyuncu, İstanbulspor’daki kiralık sürecini, kulübün sözleşme feshi sonucu Fenerbahçe’ye dönmüştü. Anlaşma sağlanması durumunda ise yeni sezonda Ankaragücü’nde forma terletebilir.

Güncel Yazılar