Ankaragücü Ekibi Kahvaltıda Moral Depoladı

Ankaragücü

Süper Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulu takımlar beraber kahvaltıda buluştu. Sarı lacivertli kulüpten konuya ilişkin açıklama geldi.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de uzun bir süre futbol durma noktasına geldi. 19 Mart’ta süresiz olarak askıya alınan liglerin ise 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildi.

Süper Lig’de mücadele eden ve kritik bir noktada yer alan MKE Ankaragücü Kulübü ise uzun aranın ardından Gaziantep FK ekibi ile olacak mücadelenin hazırlıklarını sürdürüyor. Son derece tempolu bir antrenman sürecinden geçen başkent ekibi, moral depolamak için ise kahvaltıda bir araya geldi.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert ve yönetim kurulunun takımla beraber kahvaltıda bir araya gelmesi ise renkli görüntülere neden oldu.

Kahvaltıya bir araya gelen sarı lacivertli başkent temsilcisi kulüpten ise konuya ilişkin açıklama yapıldı. Yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcuların aileleri ile bir araya gelmesi, uzun bir aranın ardından tüm ekibe neşe kattı.

Hazırlıklar Devam Ediyor

Son derece sıcak ve samimi ortamın yaşandığı buluşmada, Başkan Fatih Mert ve eşi, futbolcu ve aileleri ile de bir süre sohbet ettiler.

Öte yandan Ankaragücü ekibinin Gaziantep FK ile oynayacağı deplasman maçının da hazırlıklarına devam ettiği ifade edildi.

Güncel Yazılar